€4 900 €4 900

Ford 09 1.2 benzine-gaz. 160mije km liber sherbimi

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Fiesta
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Ford Fiesta 2009 1.2 benzine-gaz viti 2009, ne gjendje te mire, kondicioner,radio-CD,abs+airbag,xhama elektrik,pasqyra elektrike,2 celsa, mbyllje qendrore me pult, goma te reja,shume e paster si jashte dhe brenda. Makina eshte blere ne sallon, makina ka 160 mije km me liber sherbimesh.Cmimi: 4900euroTel. 0674933443