€1 150 €1 050

1997 Ford Fiesta Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Ford
Modeli Fiesta
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 1,24
Viti 1997
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
  • Kondicioner
  • AM / FM Stereo
  • Airbag për shoferin
  • Airbag për pasagjerin
  • Dritare elektonike
  • Fshirëse e dritares së pasme

Shes Makine Ford Fiesta me Benzine me kapacitet 1.24 cc me kamio manuale. Eshte ne gjendje shume te mire dhe konsumon (ne menyre te kombinuar) rreth 6.5 – 7 Litra per 100 Km.Xhama elektrike. Prodhuar ne Dhjetor 1997. Çmimi 1050 Euro. Makina eshte e pajisur me kondicioner. Ne muajin Maj 2021 jane nderuar filtrat dhe friksioni.
Taksat dhe siguracioni jane paguar ne Maj 2021.