€380 €390

U shit flm merrjep

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Fiesta
Kilometrazha 30 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 1991
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Osht shum i paqt dhe i shtrengum 1.4 Benzin hargjimet e vogla fellne te mira goma te mira gjama elektronik rks i skadun 01.07.2017 perkthimi menjeher boj ndrrim viber +37744433067