€3 500

2006 Ford C-Max Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Ford
Modeli C-Max
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet fordi.viti 2006.naft.makina esht me tgjitha sherbimet e kryera dhe teper ekonomike.