€5 999 €3 999

2013 Fiat Punto Evo Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli Punto Evo
Kilometrazha 75 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri 1000
Viti 2013
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Model 2013Me dogane te paguar E importuar nga GjermaniaKilometra te pershkruara. 78000 ORIGJINALE me GaranciShoqeruar me liber sherbimiEuro 5 Konsumi karburantit(urban) 4.9.L/100. Klm Konsumi karburantit(kombinuar) 4.5 L/100. Klm Konsumi karburantit(autostrad)4.0.L100 Klm Numri dyerve 5 Numri veneve 5 Ngjyre gjelber me tavan dhe pasqyra ne te zezeHapje qendrore me pult 2 celesa Klima Radjo CD Komanda ne timonTempomat Timon hidraulik City Mbeshtetes krahu Xhamat me komandim elektrik,bashke me pasqyrat Goma te rejaDok. gjermane te perkthyera dhe te noterizuara gati per targimGati per cdo prove te mekaniku juaj . Cmimi i negociushem .