€4 500

2012 Fiat Punto Evo Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Fiat
Modeli Punto Evo
Kilometrazha 50 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin ManualViti prodhimit 2012Ngjyra:E hirit metalikeKm: 53000Fuqia: 78 PSPa DoganVetura shume e ruajtur me Serviset dhe Kontrollet ne Servisin Zyrtar te Fiatit ne Zürich.Vetura posedon Start & Stop Funksionin, eshte shume ekonomike, me Airbaga, ABS, 5 Shpejtesi, MP3 Radio, Klima automatike, mbyllje me qelse zentral,Auto importuar nga ZvicraÇmimi: €4,500Nr kontaktues +383444359260041791974293