€3 200 €2 700

2004 Fiat Panda Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli Panda
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet në gjendje perfekte ska nevoj as ni sen me investu ka regjistrim dhe shum I përshtatshëm me vozit hargjon shum pakNjë pronar prej së osht doganu e ka vozit