€14 500 €12 900

2019 Fiat Fiorino Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të reja
Lloji Univerzal
Marka Fiat
Modeli Fiorino
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri 1400
Viti 2019
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Sistem antibllokues (ABS)
  • Airbag për pasagjerin
  • Airbag për shoferin
  • Mbyllje qendrore

2020 Fiat Fiorino Panem Van FWD 1.4L Gas 5-Speed MT

FWD 1.4L Gas 5-Speed MT EURO5 $10500+195 in Antwerp, Belgium

zero kilometra

Mjeti eshte i pershtatshem per flota sherbimi
managere ose subjekte me aktivitet makina me qera
ose leasing operacional (kale Pune)
mjet perfekt per ata qe kuptojne diferencen e benzine-gaz ne krahasim me naften
jo vetem ne konsum por edhe ne nivel amortizimi
ku ne rastin e benzine-gazit amortizimi eshte shume me i ulet.

Mjeti eshte ne magazine doganore Antwerp Belgjike Ne cmim nuk jane perfshire transporti dhe tvsh
Makina eshte e pa regjistruar okazion perfekt per subjektet me TVSH ose per tregtaret e segmentit Mjete Pune

Preferoj kontaktin me whatsupp
<<<<>>>
jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Ju lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Specifikimet Anglisht

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Per konsultime teknike profesionale si ne rastin e administratoreve te flotave gjithashtu edhe per zgjedhjen e mjetit te pershtatshem per modelin e punes qe kryeni. Mos hezitoni te pyesni dhe te kerkoni keshilla.
Makina ndodhet Ne Antwerp Belgjike

Ne cmim nuk eshte perfshire transporti dhe tvsh.
Mjeti eshte i pershtatshem per Kompani qeraje
apo subjekte qe kane ne administrim Flota Automjetesh.

Per detajet e transportit dhe per sa i perket menyrave te levrimit
Ju lutem me kontaktoni me whatsapp