€6 000 €6 500

2012 Fiat Ducato Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Fiat
Modeli Ducato
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shes ose ndrroj FIAT DUCATO Viti 2012,me klim me sensor parkingu kombi ne gjendje perfekte dogana është e paguar edhe omologimi i kryer i posa ardhur te gjitha serviset e kryera ai qe e vozit e shef se ska asnje dallim prej vetures normale. Për info tel 045244333 edhe viber dhe whatsapp.