€150 €255

2007 Fiat Ducato Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Fiat
Modeli Ducato
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Menjaqi i kombit “Fiat Ducato MAXI MultiJe, vit prodhimi 2007, Kapaciteti në cm3 – 2287, Pesha e automjetit 1950,Pesha maksimale e ngarkeses se lejuar 2200. Menjaqi ne fjalë ka te kalume 259657 km.Menjaqi ka problem me shpejtsin e katërt, pra kur ta futesh ne shpejtsin e katërt, kerset, shih si ne foto me poshtë, po me ngre ngren, po mendoj me ec kombi ec edhe kur ta futesh ne shpejtsin e katërt, me shku shkon mir, vetem se kerset ne shpejtsin e katërt. Menjaqi asht me vibrim.Arsyeja kryesore pse ju asht ndrru menjan , asht se kombi ne fjal, i bje me leviz jasht shtetit. Po menjaqin e njejt diku me 240000klm te kaluar ja kom marr kombit , fiks 1300euro ne Shqipëri-Kavajë.Thuajse tër shqiprin e kom kerkuar edhe nuk kom gjetë, fatmirsisht e kom gjet ne Kavajë.Ne kosovë menjaq te kti kombi nuk ke , por as pjes te ti, sepse vend nuk kam ler pa kerkuar dhe nuk kam gjetur.Per me teper na kontaktoni ne ketë numer telefoni 044/305-728Presim bleres serioz.Me respekt.