€6 500 €4 500

1999 Fiat Ducato Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Fiat
Modeli Ducato
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 1999
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Kombi shum ne gjendje te mir… I ardhur nga zvicra,regjistrimi i par ne muajin e 09.201616 ulseKlim… Dhe nxemje me program-vebasto-Goma te reja Garantoj per gjithqka 🙂