€4 600

2011 Fiat Doblo Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Fiat
Modeli Doblo
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet fiat doblo viti prodhimit 2011 1.6 dizel 4 dyer ne gjendje perfekte si ne motor karaseri dhe enterier, shume komod, xhama elektronik, auto start, aux, usb,cd, 6 shpejtsi per me shume info kontakto +383 49 461 941