€4 000

2008 Fiat Croma Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli Croma
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Fiat Croma 1.9 automatik Multijet i sapoardhur nga Belgjika.Full options,disqe alumini,sallon lekure origjinal,xhama te zi origjinal+perde origjinale te fabrikes,pasqyra me palosje,,sensor para dhe mbrapa…sensor shiu..shum e mbajtur..Makina eshte si e re…faliminderit..