€4 300 €4 000

2009 Fiat Bravo Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli Bravo
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN 6 SHPEJTSI+R viti 11/2009KM:184000 TE GARANTUARASHES FIAT BRAVO ME LIBER SERVISIT ARDHUR NGA ZVICRA, ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL QE 1 VITE, HIPOTEK NUK ESHTE, KA REGJISTRIM DERI GUSHTE, SHPENZIMET TE VOGLA,POLIR SI DHE KERAMIK, NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM.CLIMA AC, ABS ESP MBYLLJE QENDRORE, DY QELSA SENZORA PARKINGU ,HALOGENKA AUTOMATIKE, GOMA TE REJA TE VERES SI DHE TE DIMRIT ME BANDASHA BOMAT E VERES VITI 2020 SAVA, TE DIMRIT OVATION2019QMIMI I DISKUTUSHEM, VIBER+38349172254