€3 600

2008 Fiat Bravo Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Fiat
Modeli Bravo
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

FIAT BRAVO 1.9 JTD MULTIJET Shitet ose nderohet me makin kambio automatike plus diferencen. VITI PRODHIMIT 2008 Odometri KM NAFTE KAPACITETI 1910 CCM FUQIA 120 HP KAMBIO MANUALE 5+1 NGJYRA E zez  KLIMA ME 2 ZONAOPSIONE SHTESEPakete—- CromNdricim ktheseSedilet mbrapa me palosjeSensor Parkimi mbrapa4 Xhama ElektrikCd, Mp3, Aux, Usb.Telefon me bluetoothKomanda ne TimonTimon ElektrikPilot Automatik ESP ASR ABSDisqe alumini R17 gomat e rejaShum e shpjet dhe shum ekonomike letra i ka te paguar gjithçka esht perfekte vetem shitet nuk nderohet çmimi 3600 i diskutushem pasi te shikohet makina nga afer.Ose nderohet me makin kambio automatike plus diferencen.Tel 0698400457