€4 000 €3 650

Fiat Bravo 1.9 Nafte VITI 2007

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Fiat
Modeli Bravo
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Fiat Bravo 1.9 Nafte viti 2007 super gjendje dogane e paguar makina ka ABS, AIREBAG, KOMANDO TIMON, CD PLAYER, CLIMA, GOMA TE REJA, DISQE ALUMINI, FERROTA DHE TAMBURE TE REJA ,Ekonomike.