€600

Shitet fijat bravo pa dogan

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Fiat
Modeli Bravo
Kilometrazha 5 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 1995
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet dhe ndrrohet esht dizel 1,9,I thjesht hargjimet shum te vogl gomat e Rena me ms PA dogan. Qmimi me pare 600 me ndrrim tjeter qmim per mashim info tel 044191771_044325007 viber