Me Marrveshje

2013 Fiat 500 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli 500
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2013
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

•FIAT 500 1.2 (AUTOMATIK)•KM 150mi ME LIBER T SERVISIT •I DIGANUAR DHE I REGJISTRUAR •AUTOMATIK•2013 •51KW 70ps •Panoram aux liber t servisit serviset e kryera me rregull 2 qelsa +38349425830049856661