€5 100

2009 Fiat 500 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli 500
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET FIAT 500 1.2 BENZIN 2009!!!! — MAKINA KA 147,000 KM , LETRA TE PAGUARA ,DERI NE MAJ 2021.E ARDHUR NGA ITALIA, MODEL SPORTIV , BODY-KIT SPORT , DISQE SPORT , SEDILE LEKURE “FRAU”,TAVANI PANORAMIK ME HAPJE , KONDICJONER ME KLIME , SENDILJE ME NGROHJE , IMPJANT ORIGJINAL FABRIKE “BOSSE” LIDHJE MUZIKE ME FLESH DHE AUX , XHAMA ELEKTRIK , PASQYRA ELEKTRIKE , KOMANDA NE TIMON , SENSOR INDIETRO ,LIDHJE TELEFONIT ME BLUETOOTH, ESHTE SHUM EKONOMIKE , MAKINA ESHTE FULL OPTION MODEL