€4 200 €3 500

2009 Fiat 500 Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Fiat
Modeli 500
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet fiat 500 viti 2008 Motorr 1.4 benzine sport Gjebdje te mire xhenerike dhe motorrike Me letra per nje vit Cmimi 4300€ jo nderrim