€12 800

2002 Chevrolet Avalanche Automatik LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Chevrolet
Modeli Avalanche
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Chervolet Avalanche viti 2002 motorr 5000 benzin/gaz , shume e fuqishme, kambio automatike , e paster nga jashte dhe nga brenda, gati per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.