Me Marrveshje

2011 BMW X6 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli X6
Kilometrazha 80 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet bmw x6 xdrive 4.0 nafte pa takse luksi Kamio tronik 8 marshe paraMakina eshte super gjendje ka 80 mij klm !Goma Bridgesone ranflatte te reja dhe disce origjinale te bmw 20!Viti prodhimit eshte dhjetor i 2010👌Me tre kamera dy ne pasqyra nji kamer mbrapa!Makine eshte sikur ka dal nga fabrika sot dhe ne super gjendje sic shikohet eshte makin e mbajtur ne garazhd.!Makina ka garanci te plote per klm ce ka dhe kush eshte kurioz e kontrollojm dhe ne gjermani!!!Makina vetem shitet jo nderrime !!Letrat e prera deri ne prill te 2021Cmimi i diskutushem Per cdo inf na kontaktoni ne numrin e tel0698595777