€20 000

BMW X6 3.5 XDRIVE 2010

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X6
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

shitet ose ndrrohet Bmw X6 modeli 3.5 xdrive, e vitit 2010 me motorr 3.0 nafte nuk e kap taksa e lluksit, kamje automatike me leva ne timon, sendilje lekure me ngrohje, km 180.000 origjinale, goma te reja me disqe 19’, navi te madh, sensor parkimi para mbrapa dhe me kamer parkimi, fener xeno dhe bixeno me led, e sa po ardhur nga Italia dhe e pa perdorur ne shqiperi, targa dhe letra te sa po prera. Cmimi 20.000 euro i diskutushem 0694538639 // 00393209421795