€23 500 €20 000

Shitet BMW X6 3.5 Nafte X-Drive ( Okazion )

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X6
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet BMW X6 3.5 x-Drive BMW X6-3.5 Nafte , Viti Prodhimit 2009 me 240.000 km , FULL OPTIONS , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , marsha ne timon , navigator , cd player , bagazhier , drita kseno , disqe alumini , kamer parkimi , sensor dritash , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove.Cmimi – 20.000 Europer me shume info tel : 068 51 31 665