€16 800

2012 BMW X5 Pakete M 7-Vendeshe

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X5
Kilometrazha 100 000
Lloji i karburantit N/A
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Prerja xDrive50i M Sport. Makina vjen nga Showroom ne Dubai. 105,000 KM.Vetem nje pronar paraardhes. Me liber servisi. Asnje aksident.Plot me opsione si me poshte:Power Windows, Power Locks, Keyless Entry, Keyless Start, Power Sunroof, Sunroof, Moonroof, Power Seats, Leather Seats, Racing Seats, Heated Seats, Cooled Seats, Air Conditioning, Climate Control, Heat, AM/FM Radio, Cassette Player, CD Player, Aux Audio In, Satellite Radio, Premium Sound System, Navigation System, DVD Player, VHS Player, Bluetooth System, Alarm/Anti-Theft System, Power Mirrors, Premium Lights, Fog Lights, Premium Wheels/Rims, Performance Tyres, Off-Road Tyres, Off-Road Kit, Roof Rack, Brush Guard, Winch, Spoiler, Body Kit, Premium Paint, Parking Sensors, Rear View CameraFront Wheel Drive, Rear Wheel Drive, 4 Wheel Drive, All Wheel Drive, All Wheel Steering, Tiptronic Gears, Cruise Control, N2O System, Anti-Lock Brakes/ABS, Front Airbags, Side Airbags, Dual Exhaust, Power Steering16800 Euro vjen ne Durres. Cmimi nuk perfshin doganen! Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Importojme ne Shqiperi makina me porosi te cdo marke dhe viti. Makina okazion nga Dubai direkt tek klienti me kosto minimale.Per makina te tjera dhe menyrat e pageses ju lutem na kontaktoni.