€20 000 €18 500

2011 BMW X5 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X5
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet BMW X5 viti 2011 3.5 nafte xdriveStart&Stop me 212.000 km orgjinale me garanci letra te paguara per 1 viteMakina esht full option me kamera 360 grad xhama te zinj perde ne panel tavan panoramik klima para mbrapa sediljet me ngrohje dritat kseno bikseno me levizje sipas kthesave dhe goma 80% te rejaMakina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet ose nderrohet me makin me te re ose te vitit te saj! cmimi i diskutueshemKontakti whats up /viber