€11 000

2008 BMW X5 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X5
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 3.0
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Rrota aliazhi
 • Sendilje e rreshtit të tretë

BMW X5 Full Opsion
3.0 286hp
Tavan Panoramik Me Hapje
Sensor Parkimi Para-Mbrapa
Sensor Dritash + Shiu
Kondicioner
Sedilje Lekure Komode Me Ngrohje + Memorie + Elektrike
Xenon
Pasqyra Elektrike
Key Less And Go ( Hapet-Mbullet-Ndizet Pa Celes )
Navigator
Bokse Harman Kardon
Taksa + Kontroll Teknik Te Paguara 07/22
Ne Gjende Shume Te Mire Motorrike Dhe Estetike
Çmimi Eshte I Diskutueshem