€37 000 €31 000

BMW X4 xDRIVE, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X4
Kilometrazha 95 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, xdrive kambio automatike, 4×4, viti prodhimit 2015, sallon lekure, baxha xhami, navigator, komanda+marshe ne timon, klima, pilot automat, kompiuter bordi, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa, abs, esp, radio me cd+aux+telefon, drita xenon+bixenon+led, larje feneresh, sensore parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi para+mbrapa, xhama te erresuar origjinale, sensore shiu etj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/automixtirana