Me Marrveshje

2011 BMW X3 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka BMW
Modeli X3
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

-Super ekonomike -Start and stop (fiket ne semafor)-Rigjenerim frenash ne frenim-Pakete sportive sport, sport+-Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise-Kontroll presioni gomash-Look M -x drive 4×4 -pasqyrat me palosje dhe erresohen sapo i bjen drita -drita xenon bixenon te adoptueshme sipas terrenit-sensor parkimi dhe sensor shiu-cruise controll me funksion frenimi -Sistem navigacioni 2018 -Bmw assisst dhe Bmw online-Voice controll -Hill asist -Frena dore elektrike -On board computer ku mund te kontrolloni cdo gje qe nuk shkon me makinen -Autohold si dhe shume e shume opsione te tjeraMakines i jane bere te gjitha serviset ne kohe dhe eshte e gatshme per cdo prove nga ana juaj. Me nderrim ka cmim tjeter. Per me teper kontaktoni