€81 000 €77 000

2019 BMW 730 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 730
Kilometrazha 62 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2019
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Bmw 730 M Xdrive Ld Full INDIVIDUAL . Makina eshte vitprodhimi 03/2019 me 62 mij km. Eshte me te gjitha opsionet e mundshme dhe super e rralle sic duket ne foto. Nuk ka opsione qe mund ti shtosh. Me te gjitha letrat e paguara deri mars 2021. Ne gjendje perfekte. Vaj filtra sapo te nderruara dhe Goma te sapo vendosura.