€6 400 €5 890

2004 BMW 730 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 730
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

BMW 730d ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LUKSIT VITI 2004 , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ , ME SHERBIME TE KRYERA – VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA 205.000 KM ✅ DISQE DHE GOMA TE REJA. MAKINA ESHTE BLERE NE GJERMANI FULL OPTION ✅ SALLON LEKURE I ZI – KLIMA BI ZONE – NDEZJE START&STOP TAVAN XHAMI -SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA – TELEPHONE – CD- MP3 – BAGAZHIER – NAVIGATOR – SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORIE DHE NGROHJE – PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE – FENERE XENON DHE LEVIZJE E DRITAVE SIPAS KTHESAVE – POZICIONIM ELEKTRIK I TIMONIT – PILOT AUTOMATIK – MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON – SEDILJET MBRAPA ME NGROHJE – FSHIRESE XHAMI AUTOMATIKE ETJ ✅ SIGURACION DHE TAKSA TE PAGUARA DERI NE NENTOR 2020.CMIMI : 5900 EURO ✅INFO : 0692765740