Me Marrveshje

2007 BMW 630 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 630
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888 / 045880888 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H Mos shpenzoni më tepër Rent A car ” Dardania ” gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja #Te sigurta per ju dhe familjet tuaja #24 Ore Assistenc , Free kmm #Gjithmone sherbimet me te mira per ju #Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire #Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe Rezervime +38345880888 / 045880888 #Golf 4 TDI 1.9 diesel #Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel #Golf 5 Plus 1.9 diesel #Golf 6 TDI 2.0 trendline #Golf 7 Automatik #Audi A4 TDI #Mazda 6 2.0 #Bmw X5 #BMW X6 #Bmw 530d #Bmw 320 #Mercedes Benz c220 #Mercedes A170 #Mercedes #Skoda #Golf 5 #Tiguan #Mercedes S 2016 #Golf 7 GTD #Golf 6 GTD #Audi A6 2016