Me Marrveshje

BMW 535d ~ SUPER FULL OPTION /// M PAKET - 2008

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 535
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

☎️☎️☎️ : +355 69 559 6449 -BMW 535d ( NAFTE ) -PAKET /// M-POWER NGA FABRIKA !!-VITI DHJETOR 2008 -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC +/–START STOP SYSTEM ( NDEZJE ME BUTON ) -MOTORR TWIN TURBO !! -MAKINE ME SUPER PERFORMANCE 👍-NGJYRE BLU *PERLA* NE DIELL MERR NUANCA -SISTEM SOUND LOGIC 7 -DYER ME THITHJE -PERDE ELEKTRIKE NE TAPICERI ( ORIGJINALE NGA FABRIKA )-FENERET XENON / BI XENO & LARJE -STOPAT ME * LED * -BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE -SEDILJE LEKURE ( SHUME TE PASTRA ) -SEDILJE ME MEMORJE & ELEKTRIKE -SEDILJE ME PERTHYERJE -SEDILJE ME FTOHJE & NGROHJE -TELEVIZOR , NAVI SATELITOR -MP3 PLAYER , AUX , BLUETOOTH -KILOMETRAZH DIXHITAL NE XHAM -XHAMAT E MAKINES DOPJO & ME NUANCE -SISTEM NGROHJE ME SOBE -GOMAT TE SAPO VENA 4 COPE TE REJA -MISCHELIN SPORT PER SHPEJTESI TE LART !! 📌MAKINA ESHTE SHUME E VEÇANTE NE LLOJIN E SAJ 📌 📌MAKINA DISPONON 149.000 KM TE ÇEFIRTIKUARA NGA BMW 📌 📌GJENDJE PERFEKTE VIZUALE , MOTORRIKE & NGA CDO LLOJ ANE 📌 ✅PRES BLERES QE E NJOHIN MAKINEN DHE SERIOZ ✅ ✅ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TE PAGUARA ✅ 📌GATI PER CFARDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ 📌 PER ME SHUME INFO :☎️☎️☎️ : +355 69 559 6449 NA NDIQNI NE ✅FACEBOOK : Frenk Auto Qualitu ✅INSTAGRAM : frenk_auto_quality