€11 000

2011 BMW 530 Gran Turismo Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka BMW
Modeli 530 Gran Turismo
Kilometrazha 241 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 330d
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • CD (më tepër disqe)
 • AM / FM Stereo
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Mjeti eshte ne gjendje te perkryer xhenerike dhe motorrike, I gatshem per cdo lloj kontrolli,