€23 500 €17 500

BMW Seria 5 F10 530D

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 530
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet BMW Seria 5 full options:Sedilje Comfort te 4-ta me ngrohje, DVD, Bluetooth, Ambient light, Klima 4 Zona, Pilot automatik, Driving Asisstance (mbajtje shpejtesie dhe frenim deri ne ndalim e plote) Bi-Xenon, Sensor Parkimi para mbrapa dhe kamera mbrapa. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo lloj prove! Makina ka 2 Celsesat origjnal dhe celsin e trete per Webasto (aktivizimi ne distance i klimatizatorit ftohje ngrohje). Makina eshte importuar nga Gjermania, Lekura dhe cdo gje ne gjendje perfekte. Mundesi nderrimi me makina me te reja, mundesisht BMW (me nderrim ka cmim tjeter)