€7 200

2007 BMW 530 Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 530
Kilometrazha 193 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh

🔵Bmw 530 XD🔵Makina esht ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike🔵sherbimet te bëra ne kohë🔵gomat e reja🔵sapo kryer larje dhe higjenizim i mjetit🔵navigator , timon sportiv M , disqe 17 ‘ , sedilje elektrike , Adaptive headlights xenon , sensor para mbrapa , 3 celsa origjinal 🔵 letra te paguara per 1 vit🔵per cdo info ose pyetje kontakt ne whats app