€6 500

2003 BMW 530 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 530
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

BMW 530 nafte full option. Me letra te rregullta. Me kondicioner. Sedilje elektrike dhe me ngrohje dhe ftohje.Sistem alarmi.Dritat Xenon.Me baxhio xhami siper qe hapet. Navigator. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Pasqyra elektrike hapje dhe mbyllje.