€6 800

#shitur# 2010 BMW 523i Full Options

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 523
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit N/A
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Dubai Cars Albania tashme licensuar nga Emiratet e Bashkuara Arabe ne emrin Desert Eagle Motors.Per shitje BMW 523i prerje Exclusive Full Options ne gjendje te shkelqyer!! 6 Cilindra .. Makine luksi qe nuk e kap taksa! Vetem 140,000 km. Me baxha xhami, sedilje elektrike per shofer/pasagjer, punim lekure i vecante, punim druri interior e shume te tjera.6800 euro vjen ne Durres. Cmimi perfshin proven e makines, raportin e testit, foto video, negocimin per cmimin me shitesin, letrat e autoriteteve ne dubai, certifikaten e pronesise, certifikaten e transportit, lidhjen e makinave ne kontenier, ngarkim kontenieri, karrotrecet ne Dubai, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit ne Durres. Doganen dhe letrat shqiptare i ka klienti.Desert Eagle Motors operon ne Dubai dhe Tirane. Sjellim makina okazion nga Dubai tek klienti me kosto minimale