€25 000

2015 BMW 430 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 430
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet BMW 430d x-drive Gran Coupe.Viti i prodhimit 2015, automatik 8 shpejtesi, diesel 3.0 258 PS.Vetura eshte me targa RKS, ngjyre e zeze metalike (carbon-black), shasi sportive M Paket, shiber, M4 front lip, M4 diffuser, M4 pasqyrat, M4 dekor auspuh, M4 wing, karriga sportive lekure e zeze, interior komplet i zi M Paket, display M performance, karrikat elektrike me ngrohje dhe me memorie, timon sportiv F1, komandat ne timon, shpejtesit ne timon, gjithashtu timoni me ngrohje, klimatronik, navigacion, bluetooth, usb, aux, touchscreen bar, voice control, senzor parkimi perpara dhe mbrapa, led ambient light me shume ngjyra te ambiendit dhe te ledit, sistem zerimi Harman Kardon, fellne alumin M 19 coll, goma te veres run flat ( nuk shperthehen), gomat me senzor te presionit, keyless go, hapet/mbyllet pa qeles, ndezje me buton, bagazhi hapet dhe mbyllet me buton gjithashtu hapet dhe mbyllet me senzor te levizjes me kembe, xhamat mbrapa te erresuar fabrikisht 30%, gjate levizjes mbrapa pasqyra kthehet poshte, drita automatike Bi-Xenon, senzor te shiut, ISOFIX, xhama elektrike, Euro 6, kukë elektrike, ABS, te gjitha frenat te reja, te gjitha serviset me rregull ne BMW, te sapoperfunduar komplet servisin(gjithashtu vajin dhe filterat e ndrrusit te shpejtesive). E ardhur nga Suedia, vetem nje pronar ne Suedi dhe tani ne Kosove, ne gjendje shume te mire dhe shume i ruajtur.Per cdo informat kontaktoni ne 045-469-583