€12 800

2010 BMW 330 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 330
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

330d, M- Paket, 250 PS, ndrruesi automatik(6+), S-mode, fellne 18” M-origjinal, goma te reja 2018, amortizim dhe uleset të modelit F30 M-paket, ne gjendje fenomenale, i servisuar dhe mirembajtur, mbrojtje me shtrese keramike, 0-100 km/h per 6 sec., harxhime 6,2 / 7,5/ 8,1. ne komunikacion i dalur per her te pare ne 2013. Boj ndrrim me veture te vogel nese me konvenon.