€2 800 €3 300

2002 BMW 330 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 330
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet bmw 330 automat motorr kambio si te x5 Viti 2002 me letra per nje vit Se kap taksa luksitGjendje shume te mire xhenerike dhe motorrikegoma te reja sapo jane vene e gatshme per cdo dhoje proveCmimi 3300€