€12 990

2016 BMW 320 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka BMW
Modeli 320
Kilometrazha 52 700
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 2000
Viti 2016
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Dritare elektonike
 • Rrota aliazhi

BMW 320d M-Pak 140 KW 190 PS Automatik. Viti 01.2016

52700 KM te kaluara

Opcionet – AUTOMATIK, 140 KW, Navigacion me qasje ne Kosove, Dritat Xenon, Ulse Sport dhe me ngrohje, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .

Cmimi – Me Marrveshje

Informata me te hollesishme Tel. 048116869, 044116869, 049116869,