OKAZION per te mos u humbur 👍

2012 BMW 320 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 320
Kilometrazha 87 500
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

📌Marka : Bmw 320d F30
📌Viti : 2012
📌Motorr:2.0( 184 kf)
📌Karburanti : Nafte
📌Kambio : Automatike (tronik)
📌Km: 87500
📌Cel: 0682226861
📌Cmimi: Okazion nga €15 000❌—->  €13 500✅

E sapo ardhur ne Shqiperi, sapo targuar, dokumenta deri korrik 2021, te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje shume te mire
FULL OPSION
• shume ekonomike(3.9/ 4.4 /5.4 l/100km)
• kambio automatik+ tronik
• ekran model i ri me update-in e fundit
• start stop(automatik-fiket ne semafor)
• tre opsione (Eco/Comfort/Sport)
• sedilje lekure shume te reja+ me ngrohje
• fener Xenon(Angel eyes)
• sunroof
• kamer sigurie e markes Blackvue e pajisur me G-sensor e cila filmon e kur makina ndodhet e parkuar
• sensor parkimi para dhe mbrapa
• xhama te zinj
shume e paster jashte edhe brenda