€5 500

2007 BMW 320 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 320
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire e perdorur vetem nga nje pronar. Sherbimet dhe letrat te sapo bera ne 7 janar. Ka 163000 km te vetat. Me liber sherbimesh.