€4 300 €4 100

Bmw 320 benzin gaz

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 320
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet bmw E46 2.0 benzin gaz impianti i sapoven 3 vjet garanci, viti 2004, manual euro 4.dokumenta deri ne 2020 Full options, Baxho elektrike, sensor parkimi origjinal, sensor shiu, komanda ne timon, limitator shpejtsie, tapiceri lekure kafe shum e paster, sedile me ngrohje.. xhama pasqyra elektrike dhe palosje, klima bizonale.. 10 airbag, Abs Esp Srs. DIsqe alumini 18 inch te seria 3 2011 te gjer mbrapa.. shum e paster asnje gervishtje brenda dhe jashta