€8 800 €8 650

2009 BMW 318 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 318
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Bmw 318disel 2.0 FaceliftAuxCd/dvdUsbBluetooth Auto start/stopFull bord computer Komanda ne timonTempomatKarriget me ngrohje – lekurKlimatronicKlima 2 zonaleCenzora parkimiSet singjire dhe servis te kryer ne vler 800 eurogarancion edhe 85mij km singjirin Servis i kryer me 4 filtera te ndrrum 1 vite RKSNdrrim i mundshem vetur automatik golf poloViber +38344155887