€8 990

2010 BMW 316 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 316
Kilometrazha 269 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 2000
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Rrota aliazhi
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

BMW 316d 2.0 Diesel 85KW Viti 26.03.2010 e importuar nga Zvicrra me Dogan dhe homologim 269900 KM te kaluara
Opcionet –,Klima, Senzora mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter,integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – 8990 Euro kurse me ndrrim 9500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 048116869, 049116869, 044116869