€4 000 €3 500

2006 BMW 120 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 120
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • DVD sistem
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka : BMW📁Modeli : Seria 1 📁Viti Prodhimit : 2006 📁Lenda Djegese : Nafte 📁Kilometra : 189.000📁Fuqia Motorike : 1980📁Pershkrimi : Makina me dogane te paguar e sapoardhur nga Italia . Drita xenon bixenon, sendilje leukre, Start&Stop Ne gjendje perfekte si nga ana motorike ashtu dhe nga ana xhenerike. Goma 90%