€6 000 €5 400

BMW seria 1

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka BMW
Modeli 118
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte serie Eletta me ekran që hapet e mbyllet… shikoni fotografitë… të paguara deri në Gusht 2019 taksat dhe kolaudimi..