€7 200 €5 500

Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli S6
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2000
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000,makina eshte ne super gjendje ,nuk ka nevoje per asgje dhe eshte shume e shpejte me sistem frenimi me ajrim.mundesi nderrimi